Dělejte to, u čeho cítíte nadšení…

SvětloZa posledních pár měsíců se toho v mém životě hodně událo. Vezmu to nyní jen v rychlosti, abych se dobrala k výsledku a podstatě toho, co chci sdělit. Chci hovořit o svém pracovním životě, protože ten dostál opravdu podstatných změn.

Cítím se nyní skvěle. Dělám, co mě baví a naplňuje. Vím, že jsem nyní přesně tam, kde mám být a zpětná vazba, kterou dostávám, mi to jen potvrzuje.

Na jaře letošního roku se díky Stáně Mrázkové a jejímu kurzu Podnikání z pláže, zrodil můj projekt o partnerských vztazích. Ač jsem si zpočátku myslela, že tohle je téma, kterému se chci ve svém životě věnovat a kde chci pomáhat druhým lidem, nyní vím, že to byl jen prostředek k tomu, abych se dostala tam, kde jsem dnes.

Byla to skvělá zkušenost a báječný pocit, že jsem celým kurzem prošla, dotáhla jej do konce a zúčastnila se Plážové výzvy. Vrátím se k mému projektu ještě níže.

Asi týden před koncem kurzu mi ve schránce přistál e-mail od Davida Kirše, že hledá lidi do týmu, mimo jiné i na pozici podpora MioWebu. Byla jsem z toho mailu nadšená, protože přesně v těch dnech jsem si říkala, že mu napíšu s žádostí o spolupráci.

Odpověděla jsem ještě ten den a můj e-mail po pozdravu začínal těmito slovy: „Tak tento e-mail jsem si snad vysnila.“ Vše bylo neuvěřitelně rychlé a za týden, tedy 1.5.2015 jsem už dělala první práci.

Když jsem nadšeně psala Stáně, že jí děkuji, protože i díky jejímu kurzu se toto mohlo stát, nabídla mi spolupráci i ona. S radostí jsem přijala a tak se se mnou nyní můžete potkat nejen ve Firmě 2.0., třeba tady, ale i u Stáni v kurzu, kde pomáhám s technickými dotazy.

Po třech tzv. zabíhacích měsících ve Firmě 2.0 jsem se stala součástí core týmu. Jsem naprosto nadšená ze všech lidí, kteří tvoří tým a vůbec z celého fungování firmy.

A navíc jsem šťastná jako blecha, protože dva měsíce po sobě jsem dostala ocenění Superfirmák měsíce.

Suprfirmák1

Každý má jeden hlas, komu toto ocenění za uplynulý měsíc udělí a dva lidé s nejvyšším počtem hlasů jej získají. A proč jsem vyfocená se třemi? Ten jeden byl ještě o měsíc dříve za přijetí do core týmu.

A teď k podstatě, ke které se chci dostat.

Na posledním setkání David řekl jednu věc, po které jsem si uvědomila, že můj vztahový projekt definitivně ukončím. Není to pro to, že bych mu nevěřila, ale proto, že vidím, že tady skutečně není mé flow. Stojím si za tím, co jsem vytvořila a věřím, že e-book, který jsem napsala, je skvělý a může pomoci druhým. David totiž řekl:

„Uvědomte si, co děláte, ale necítíte v tom nadšení, a jděte od toho pryč.

A v tu chvíli mi došlo, že už tohle téma nechci mít, a to ani tak, že bude někde na pozadí, protože i ve chvíli, kdy se mu nevěnuji aktivně, mu stále nějakou, byť jen myšlenkovou, energii věnuji, ale už nedostávám zpět.

A ještě než své e-booky Báječný vztah není sci-fi3 základní stavební kameny pro stabilitu Vašeho vztahu uložím do zásuvky vzpomínek, nechám je pár dní k dispozici.

E-book 3 základní stavební kameny je zdarma a e-book Báječný vztah není sci-fi může být nyní Váš za 111 Kč.

Tak pokud cítíte, že to ve Vašem vztahu není úplně OK a rádi byste něco zlepšili, teď je ten správný čas. Ne zítra, ne za týden (to už bude pozdě), ale teď.

Možná Vám těchto několik desítek stránek významně přispěje ke zlepšení Vašeho partnerského života, stejně jako mně významně přispěla knížka Podnikání z pláže do toho pracovního.

Zhruba před rokem jsem začala dělat to, co mě napadlo a co jsem chtěla, prostě se vydala na svou vlastní cestu, na kterou mě přivedl jeden malinký tvoreček, který mi jen předal poselství a odešel. Stále mu děkuji a vím, že je tu se mnou, byť ne fyzicky.

Neberu už ohled na to, co si budou myslet druzí, a toto je výsledek:

  • vlastní web
  • projekt „Jdi svou cestou“
  • projekt „1 + 1 je víc než 2“, který přinesl mnoho a nyní končí
  • spolupráce se Stáňou Mrázkovou
  • spolupráce s Firmou 2.0, kam jde převážná část mé pracovní energie
  • 2 Superfirmáci
  • další menší spolupráce, týkající se tvorby webu, 3D coverů na e-booky apod.
  • naplnění toho, co jsem si loni napsala na Vision Board a sice, že „Rok 2015 bude dosud nejúspěšnějším rokem mého života“

Fakt to funguje, takže milujte sami sebe, buďte sami sebou a jděte svou vlastní cestou.

Katka dělá, co ji baví a naplňuje, je součástí týmu SmartSelling a má ráda upřímnost za všech okolností.

Ráda objevuje svá skrytá zákoutí, překračuje komfortní zóny a předává své zkušenosti dál se záměrem pomoci druhým v nalezení své vlastní jedinečné cesty.

Kromě toho miluje počítače, techniku a nové programy. Návody otevírá až v nouzi nejvyšší :)

Komentáře