Nejlepší, co můžeš udělat je…

Kartáček + pastaVíte, jaký zubní kartáček a pasta jsou nejlepší? Jsou to ty, kterými si 2x denně vyčistíte své zuby. Stejné je to i s dalšími věcmi, které ve svém životě děláme.

Nejlepší je prostě to, co uděláte. I když to pokaždé nebude dokonalé. Naopak nejhorší je nedělat nic z obavy před tím, aby to nedopadlo špatně.

Můžeme přemýšlet o tom, co se stane, když …, vymýšlet 1000 a jeden důvod, proč se do ničeho nového raději nepouštět, a představovat si, jaké překážky nás mohou potkat a co bychom si potom počali. Po těchto úvahách raději od svého záměru upustíme. Ovšem následně v drtivé většině případů litujeme toho, co jsme neudělali, než toho, co jsme udělali, a znovu se pouštíme do přemýšlení, tentokrát o tom, jaké to asi mohlo být, kdybychom tenkrát udělali to či ono.

Když máte nějakou touhu, nějaký nápad nebo prostě jen chcete někde vyslovit svůj názor, udělejte to, pokud to tak cítíte, pokud to je v souladu s vaším přesvědčením. I když to pokaždé nevyjde podle vašich představ, bude vědět, že jste to zkusili a nebudete si muset říkat, co by kdyby. Rozhodně to stojí za to.

Katka dělá, co ji baví a naplňuje, je součástí týmu SmartSelling a má ráda upřímnost za všech okolností.

Ráda objevuje svá skrytá zákoutí, překračuje komfortní zóny a předává své zkušenosti dál se záměrem pomoci druhým v nalezení své vlastní jedinečné cesty.

Kromě toho miluje počítače, techniku a nové programy. Návody otevírá až v nouzi nejvyšší :)

Komentáře